Przejdź do treści
Slider_2023 1
Slider_2023 2
Przejdź do stopki

Dzikie lekcje

Dzikie lekcje

Treść

Od marca do czerwca b.r. uczniowie klas pierwszych brali udział w projekcie ekologicznym „Dzikie lekcje”. W ramach projektu każda klasa uczestniczyła w pięciu spotkaniach. Na zajęciach zrealizowano takie tematy jak „Ptaki i owady nadwodne”,” Rośliny i zwierzęta brzegowe”, „Podwodny świat (ryby i skorupiaki)”, „Energia z natury i ochrona klimatu”, „Badanie czystości wody”. Ostatnie zajęcia odbyły się w Parku Miejskim w Gorlicach, a ich celem było sprawdzenie czystości wody w rzece. Była to bardzo ciekawa i angażujące dzieci lekcja. Uczniowie poznali sposoby badania wody i mogli takie działania przeprowadzić samodzielnie.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Cetnarowicz za niezwykłe lekcje przyrody pokazujące jej piękno w każdym aspekcie.

867067