Przejdź do treści
Slider_2023 1
Slider_2023 2
Przejdź do stopki

„Szatnia na 5! – zakup indywidualnych szafek szatniowych dla uczniów MZS nr 5”.

„Szatnia na 5! – zakup indywidualnych szafek szatniowych dla uczniów MZS nr 5”.

Treść

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie i Przyjaciele Szkoły!

Rozpoczyna się kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Miasta Gorlice. To wyjątkowa okazja, aby wspólnie zawalczyć o coś ważnego dla naszej społeczności szkolnej.

Jednym z projektów, który znalazł się w tegorocznym głosowaniu, jest „Szatnia na 5! – zakup indywidualnych szafek szatniowych dla uczniów MZS nr 5”.

👉 Dzięki realizacji zadania w naszej szkole pojawią się nowoczesne, bezpieczne i funkcjonalne szafki, które pozwolą uczniom wygodnie i bezpiecznie przechowywać swoje rzeczy – odzież, obuwie, podręczniki czy przybory szkolne.

👉 Projekt obejmuje zakup i montaż szafek dla uczniów klas I–VIII, co poprawi komfort codziennego pobytu w szkole.

Koszt przedsięwzięcia to 50 000 zł – i tylko od nas zależy, czy uda się go zrealizować.

🗳️ Każdy głos ma ogromne znaczenie!

Zachęcamy wszystkich Rodziców, Uczniów, Absolwentów oraz Przyjaciół naszej szkoły do wsparcia tego projektu. Państwa udział w głosowaniu to realna szansa, aby już wkrótce uczniowie mogli korzystać z nowej szatni na miarę XXI wieku.

Szczegółowe informacje o projekcie oraz formularz do głosowania znajdą Państwo na stronie: https://gorlice.budzetobywatelski.pl/

691328