Przejdź do treści
Slider 1
Slider 2
Przejdź do stopki

Kartka urodzinowa dla Blanki

Treść

 Blanka Lipowska z Zalasowej cierpi na glejaka pnia mózgu. Lekarze z centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie przewidują w najbliższym czasie progresję guza i pogorszenie stanu zdrowia Blanki. Pomimo wysiłku lekarzy na całym świecie, dalej nie ma żadnego leczenia tego typu guza, które dawałoby choć 1 procent szans na wyzdrowienie. Niedługo – 20 września – Blanka będzie obchodzić czwarte urodzimy. Marzy jedynie o tym, by listonosz przyniósł jej o pranku torbę pełną listów. Liczymy na Was!.

Pomóżmy małej Blance spełnić marzenie.

Blanka kocha dinozaury, więc kartki z tym motywem z pewnością sprawią jej najwięcej radości. Są jednak wytyczne – dziewczynka powtarza, że „najlepsze dinozaury to te straszne, ale muszą też być miłe”.

Każdy, kto zechce dołączyć do akcji, może kupić i napisać kartkę urodzinowa dla Blanki lub wykonać ją własnoręcznie i przynieść do biblioteki szkolnej.

Na kartki czekamy do 14 września. Każda kartka musi mieć naklejony odpowiedni znaczek pocztowy. Oto adres, jaki trzeba zamieścić na kartce lub kopercie, w której będzie znajdować się kartka:

Blanka Lipowska

ul. Kazimierza Wielkiego 7

33-159 Zalasowa

woj. małopolskie

154387