Super Klasa 2018

Tradycyjnie, w pierwszy dzień wiosny w MZS nr 5 w Gorlicach odbył się po raz XXVI szkolny turniej „Super Klasa 2018” dla uczniów klas siódmych Szkoły Podstawowej oraz drugich i trzecich Gimnazjum. Zwycięstwo w świetnym stylu odniosła  w tym roku 3A gimnazjum przebrana za kucharzy z programu  „Master Chef”  pod opieką pani Haliny Klimek. Drugie miejsce zajęła klasa II B, trzecie miejsce ex aequo klasy 7 a i III b.

Nauczyciele znaleźli „złoty środek” na tzw. Dzień Wagarowicza – taka forma rozrywki nie tylko zatrzymuje młodzież w szkole, ale jest oczekiwana przez kolejne roczniki. Cieszy się też niesłabnącym powodzeniem wśród uczniów i pełną akceptacją ze strony nauczycieli i rodziców. Turniej ten wyzwala pozytywne emocje, integruje i angażuje zespoły oraz udowadnia, jak wspaniale może bawić się kulturalna młodzież.

Impreza ta jest sprawdzianem wiedzy i umiejętności zarówno w zakresie przedmiotów  nauczania, jak i innych dyscyplin.

Uczestnicy tegorocznego turnieju byli przebrani za przedstawicieli wielu narodowości  (klasa 7A), lata 80-te (7B), Wikingów (IIA), rolników (IIB) i za mimów  (III B). Nagrodą były koszulki z nowym logo i dofinansowanie do wycieczki klasowej.

Galeria zdjęć 1

Galeria zdjęć 2

Galeria zdjęć 3

Galeria zdjęć 4