Pracowity grudzień dla Wolontariuszy ze SKC w naszej szkole.

* 13 grudnia 2018 r. wolontariusze SKC uczestniczyli w corocznych warsztatach stroików Bożonarodzeniowych w ZS Centrum Kształcenia Zawodowego w Bystrej. Przygotowane tam stroiki świąteczne wraz z życzeniami Bożonarodzeniowymi zostały przekazane chorym przebywającym w szpitalu.

* Przed Świętami Bożego Narodzenia wolontariusze SKC wraz z opiekunem p. Iwoną Stec odwiedzili chorych w szpitalu na geriatrii. Składali chorym świąteczne życzenia oraz przekazali im stroiki i kartki świąteczne wykonane j na warsztatach w Zespole Szkół w Bystrej.

* Od połowy grudnia Wolontariusze zbierali produkty spożywcze na terenie sklepu Delikatesy przy ulicy Kopernika. Z zebranych produktów przygotowano paczki, które przekazano do potrzebujących rodzin uczniów naszej społeczności szkolnej.

* 20 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się kiermasz stroików, kartek świątecznych i innych ozdób oraz własnoręcznie dekorowanych pierniczków. Zebrane środki zostaną przekazane na fundację Kasisi, prowadzoną przez Szymona Hołownię, a mianowicie dożywianie i pomoc medyczną dla dzieci z sierocińca w Zambii.

Galeria zdjęć